Życzenia dla Kapłanów

Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili... J 15,16

"Drodzy kapłani, niech Bóg Ojciec odnowi w nas Ducha świętości, z jakim zostaliśmy namaszczeni, niech go odnowi w naszym sercu, w taki sposób, aby namaszczenie dotarło do wszystkich, nawet na „peryferie”, tam gdzie nasz wierny lud najbardziej go oczekuje i docenia. Niech nasi wierni odczuwają, że jesteśmy uczniami Pana, niech odczuwają, że przybraliśmy ich imiona, że nie szukamy innej tożsamości - papież Franciszek"

Kochani Kapłani!

Życzymy Wam wytrwałości na kapłańskiej drodze. Niech Maryja, której Syna przynosicie ludziom, wyprasza Wam potrzebne łaski i czuwa nad Wami. My, rodziny Domowego Koscioła, zapewniamy o naszej modlitwie i wsparciu w działaniach, które podejmujecie.