CZE
09

Diecezjalny Dzien Wspólnoty

Zapraszamy na Diecezjalny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się w dniu 20.06.2010r. w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skierniewicach

M.M. Sikora

thumbnail

Ten Dzień Wspólnoty, z uwagi na wybory par odpowiedzialnych w Domowym  Kościele, będzie szczególny dla nas wszystkich. Prosimy o modlitwę w intencji tych wyborów, aby odbyły się one zgodnie z wolą Ducha Św. Prosimy abyście już teraz objęli modlitwą małżeństwa, które podejmą posługę. Pamiętajcie Wasza obecność tego dnia, dar słowa, dar spotkania, uśmiech i uścisk dłoni  będą tą formą służby jaką Wy możecie skierować do drugiego człowieka.  

 Podczas Dnia Wspólnoty na Eucharystii zostaną uroczyście przyjęte do Domowego Kościoła małżeństwa, które zakończyły etap ewangelizacji i pilotażu. Prosimy aby Wasza obecność była dla nich świadectwem, a Wasza modlitwa wsparciem, dającym poczucie wspólnoty. 

 Jak co roku podczas Dnia Wspólnoty odbędzie się zbiórka zabawek przeznaczonych do zabawy dla dzieci na rekolekcjach organizowanych przez naszą diecezję. Szczególnie mile widziane będą zabawki do wykorzystania na powietrzu (skakanki, piłki itp.) a także gry planszowe, kolorowanki, kredki i wszystko inne co sprawi, że  w czasie deszczu nasze dzieci nie będą się nudzić. 

Plan dnia

14:00 - Zawiązanie wspólnoty   

14:45 - Eucharystia

16:00-  Spotkanie w grupach rekolekcyjnych

            Domowy Kościół - wybory pary diecezjalnej i par rejonowych

17:15 -  Rozesłanie

Udostępnij na Facebooku
Zobacz archiwum »