LUT
09

Odchwaszczanie małżeńskiego ogródka

Data rozpoczęcia: 08 marca 2019
Data zakończenia: 10 marca 2019
Miejsce: Dom Rekolekcyjny w Strzegocinie /k/ Kutna
Osoba kontaktowa: Cezary i Elżbieta Wojciechowscy
Tel: 509760266
E-mail: elzbietawojciechowska777@interia.pl
Koszt: osoba dorosła - 140 PLN
dodatkowo dzieci - 0-4 lata bezpłatnie, 5 lat i starsze - 70 zł 
Jaka jest kondycja Waszego małżeństwa? Czy "ogródek" Waszych relacji przeżywa wiosenny rozkwit, letnie owocowanie, jesienne zmęczenie i zaniedbanie, czy zimowe przymrozki? A może ziemia jest aż spękana od suszy lub głębokiego zmrożenia gruntu? Czy potrzebujesz "Odchwaszczania małżeńskiego ogródka"? Są to rekolekcje tematyczne, które przybliżają podstawowe potrzeby, jakie Kobieta i Mężczyzna przeżywają w małżeństwie i pokazują jak wychodzić sobie naprzeciw, aby pielęgnować jedność małżeńską. Jeśli ignorujemy lub zaniedbujemy te potrzeby w naszej relacji, odsuwamy się od siebie, zaczynamy żyć rozczarowaniami, żalami, a zapominamy o pięknej miłości, która kiedyś nas połączyła.

Rekolekcje to otwieranie się na Bożą pomoc dla naszej ludzkiej, słabej i niedoskonałej miłości i czas podejmowania współpracy z Łaską. Chcemy podzielić się z Wami nie tylko wiedzą, ale swoim świadectwem jak Pan kształtuje nasze relacje małżeńskie. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy Was w Strzegocinie k. Kutna, w dniach 08 - 10. 03. 2019r.

Koszt rekolekcji to 140zł od osoby dorosłej (lub 80zł bez noclegu - opcja dla osób dojeżdżających), dzieci powyżej 4 roku życia - 50%, dzieci do lat 4 - bezpłatnie.
Ania i Benek Banaszakowie
Serdecznie zapraszamy !
Udostępnij na Facebooku