Diakonia modlitwy

Zachęcamy do przyłączenia się do modlitwy w widocznych intencjach lub wpisania własnej.

"Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie" (Mt 18,19)

Bardzo często w swoim życiu spotykamy się z sytuacjami, kiedy potrzebna jest wzmożona modlitwa w intencji jakiejś osoby, czy sprawy. Nie dźwigajmy tego trudu samotnie, bo modlitwa wstawiennicza - czyli taka, kiedy inni modlą się w twoich intencjach- nigdy nie pozostaje bez odpowiedzi Boga.

Za pośrednictwem tej strony możesz prosić o modlitwę w twoich intencjach, które każdego dnia są przedstawiane Bogu przez Diecezjalną Diakonię Modlitwy.

2010-08-29 Admin

Intencje w których aktualnie się modlimy

1 |2| |3| ... |33| |34| |35| »

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Steni i Zbyszka Kuranów. O łaskę powrotu do zdrowia. O siły i wytrwałość w pokonywaniu choroby i wszelkie potrzebne łaski dla nich i całej ich rodziny.

2020-06-02 T.K.

O uratowanie mojego małżeństwa

2020-06-01 Wiktor

Proszę o cud, we wszystkich intencjach, które nasze w moim sercu Proszę o modlitwę dziękczynna, za wszystkie otrzymane łaski. Niech to się wszystko stanie na chwałę Bożą. ,,Niech zstąpi na mnie, Panie, Twoja łaska, Twoje zbawienie, według Twojej obietnicy, bym mógł dać odpowiedź tym, którzy mnie znieważają, bo polegam na Twoich słowach" Ps 119. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.

2020-05-29 Sylwia

Szczęść Boże Proszę o modlitwę, o dar całkowitego uzdrowienia mnie z moich chorób. Proszę o dar uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Proszę o cud, we wszystkich intencjach, które nosze w swoim sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski dla całej mojej Rodziny. Proszę o modlitwę, w intencjach mi powierzonych. Proszę o modlitwę przebłagalną, za grzechy moje, mojej Rodziny i zmarłych Przodków. Proszę o modlitwę dziękczynna, za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz

2020-05-15 Sylwia

O uratowanie mojego małżeństwa.

2020-05-01 Wiktor

Proszę o uwolnienie, uzdrowienie dla mnie, z chorób. Proszę o dar dobrego zdrowia dla mnie. Proszę abym zobaczyła, we wszystkich moich intencjach, które noszę w sercu Boga działającego z całą swoja mocą, Boga żywego i zwyciężającego. Proszę o oddalenie, usuniecie, tego wszystkiego, co nie pozwala mi otrzymywać łask o które się modlę. Proszę o modlitwę przebłagalna za grzechy moje, mojej Rodziny, moich Przodków. Proszę o modlitwę, dziękczynna, za wszystkie otrzymane łaski, za otrzymane miłosierdzie. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz

2020-04-22 Sylwia

Bardzo proszę o modlitwę o sprawne i wzorowe napisanie pracy licencjackiej.

2020-04-14 Karolina

Proszę o cud miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego, w następujących intencjach. Bardzo proszę o uzdrowienie z choroby, o dar dobrego zdrowia dla mojego Ojca Walentego i Ducha Świętego rozumu, aby dbał o to zdrowie. Bardzo proszę o uzdrowienie mnie z chorób. Proszę o unicestwienie i skuteczną ochronę przed koronawirusem, wszelką chorobą i złem dla mnie, mojej Rodziny, całej Polski i Świata. Proszę o modlitwę, we wszystkich trudnych sprawach. Proszę o modlitwę, dziękczynna, za wszystkie otrzymane laski. Panie, błagam okaz mi cuda swojej laski. Panie Jezu, pamiętaj co mi obiecałeś. Pamiętaj Panie, że Ja Ci uwierzyłam i zaufałam. Panie,Ja Cię proszę o twe cuda i już Ci za nie dziękuję. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.

2020-04-04 Sylwia

O uratowanie mojego małżeństwa.

2020-04-02 Wiktor

Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla kolegi

2020-03-31 Beata

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego. Mam stwierdzoną nerwice, która bardzo utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Bóg zapłać.

2020-03-28 Urszula

Proszę o modlitwę w intencji aby Adam odezwał się abyśmy szczerze porozmawiali i mogli być znowu razem aby zadzwonił, aby jego mama nie uważała mnie za wroga aby nie rozdzieliła nas znowu

2020-03-28 Kamila

Proszę, o cud miłosierdzia Bożego, o skuteczną ochronę przed koronawirusem, wszelką chorobą, złem dla mnie, dla mojej Rodziny, dla wszystkich Polaków i całego Świata. Proszę, o cud miłosierdzia Bożego uwolnienie, uzdrowienie z moich chorób. Proszę, o cud miłosierdzia Bożego, we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Proszę o moc Ducha Świętego, we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

2020-03-21 Sylwia

Proszę na chwałę Bożą, o cud miłosierdzia Bożego, o skuteczną ochronę przed koronawirusem, wszelką chorobą i złem, dla mnie, dla mojej Rodziny i dla całej Polski, całego Świata. Proszę, na chwałę Bożą, o cud miłosierdzia Bożego, o uwolnienie, uzdrowienie mnie z moich chorób. Proszę na chwałę Bożą, o cud miłosierdzia Bożego, proszę aby moich przebytych chorobach i terapii antybiotykowej, moja odporność wzrosła do maksymalnej wysokości, tak aby, żaden wirus, żadna choroba nie mogła mnie w cudzysłowie ,,dopaść" Proszę aby na chwałę Bożą, miłosierdzie Boże i Ducha Świętego, działała we mnie i w moich intencjach, z największą mocą łaska Boża. Bóg zapłać. Z modlitwa + Sylwia Wójtowicz.

2020-03-17 sylwia.woj@adres.pl

Proszę o dalszą modlitwę, o cud uwolnienia, uzdrowienia z mojej choroby. Coś mi się dzieje w okolicach twarzy, szczęki, zębów, szyi, głowy. Nie wiem, czy to nie jest spowodowane inna chorobą. Noszę też w swoim sercu, inne intencje, które wymagają cudu ale ta jest najważniejsza. Bardzo proszę o modlitwę. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz

2020-03-07 Sylwia

1 |2| |3| ... |33| |34| |35| »