Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

A.A. Dukaczewscy

thumbnail

Wraz z księdzem moderatorem Ruchu Światło-Życie Sylwestrem chcielibyśmy zaprosić wszystkich na Wigilię Zesłania Ducha Świętego, która odbędzie się w parafii Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie dnia 08.06.2019 r. o godz 20:30.

Plan spotkania:
- 20:30 - zawiązanie wspólnoty (modlitwy do Ducha Świętego połączone ze śpiewem)

- 21:30 - uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem księdza Wojciecha Ignasiaka z Katowic , który od lat jest związany z Krościenkiem ( z oazą)

- 22:30 - agapa (jeżeli pogoda dopisze to będzie ognisko, które odbędzie się w ogrodzie przy parafii, natomiast jeżeli nie będzie pogody agapa odbędzie się na plebani). Zachęcamy wszystkich do wzięcia kiełbasek i pieczywa dla Siebie, siostry i brata , aby każdy z nas mógł zjeść i pobyć razem w oazowym gronie.

- 23:30 - zakończenie

Dla osób które przyjadą samochodem parking na placu przy kościele oraz przy ul.Ściegiennego. Mamy nadzieję że spotkamy się, pomodlimy i spędzimy razem czas w jak największym wspólnotowym gronie. Najprawdopodobniej zostanie stworzone wydarzenie na Facebooku dotyczące tego spotkania. Zachęcamy wszystkich do zapraszania znajomych oraz osoby które zdecydują się na wzięcie udziału w spotkaniu, niech zaznaczą na wydarzeniu, że będą. Z Panem Bogiem :D

Zobacz archiwum »