XX PIELGRZYMKA RODZIN DOMOWEGO KOŚCIOŁA

gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 20 maja 2017 r.

Uwaga!  Z powodu zbyt małej liczby chętnych pielgrzymka do Kalisza w dn.20 maja zostaje odwołana. Na spotkanie można dojechać własnym transportem.

Ksiądz Franciszek Blachnicki – Sługa Niepokalanej

„Niepokalana jest dla mnie najdoskonalszym wzorem nowego człowieka oddanego całkowicie w Duchu Świętym Chrystusowi, Jego słowu i dziełu, dlatego oddaję się Jej, rozważam z Nią w różańcu tajemnice zbawienia i naśladuję Ją”.

/czcigodny sługa Boży, ks. Franciszek Blachnicki/

Wszystkie małżeństwa należące do kręgów Domowego Kościoła wraz z dziećmi zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu. Pielgrzymka to czas modlitwy i wyciszenia, a także możliwość zawierzenia swojego małżeństwa i rodziny św. Józefowi. Podczas podróży jest czas na wysłuchanie konferencji kapłana, ale również na rozmowę i bliższe poznanie. W trakcie czasu „dla siostry i brata” można znaleźć chwilę na rodzinny posiłek w plenerze lub zjeść lody na pięknej kaliskiej Starówce.

Koszt: 20 zł od osoby

Kontakt: Renata i Grzegorz Bryk, zapisy do 5 maja na adres mail renata-br@wp.pl,

tel. 600 765 674 – SMS  lub telefonicznie po godz.16:00

Wyjazd autokarem z Międzyborowa(około godz. 7:30), dokładne godziny zbiórek w pozostałych punktach podamy w terminie późniejszym.

Przystanki:

6:30-wyjazd autokaru z Międzyborowa

6:45 Żyrardów  (Parafia Matki Bożej Pocieszenia  -parking),

7:15 Skierniewice (przy Castoramie, na Widoku)

7:45 Łyszkowice (parking przy kościele)

8:30 Stryków (stacja benzynowa ARTUS przy rondzie, zjazd z autostrady A1 na Łódź-Stryków)

PROGRAM SPOTKANIA:

11.30 – Zawiązanie wspólnoty

12.15 – Ksiądz Franciszek Blachnicki – Sługa Niepokalanej

Konferencja Jolanty Szpilarewicz (odpowiedzialnej głównej INMK)

13.00 – Nabożeństwo maryjne

14.30 – Czas dla siostry i brata (oraz posiłek)

16.15 – Przygotowanie do Eucharystii

16.30 – Eucharystia

Akt zawierzenia małżeństw i rodzin

oraz całego Domowego Kościoła św. Józefowi

Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji naszych

małżeństw, rodzin, parafii, Ojczyzny,

wspólnoty Domowego Kościoła i całego Ruchu Światło-Życie!