LUT

"Gdzie chrzest, tam nadzieja"

Zapraszamy do Poznania na obchody 1050 rocznicy chrztu Polski.

K. A. Kucharscy

Serdecznie  zapraszamy na  uroczystości związane z 1050. rocznicą chrztu Polski    do  Poznania   w  dniu 16 kwietnia 2016 r. ( stadion miejski w Poznaniu)
„Zapraszam Was do wspólnego świętowania. Zaplanujcie ten wspólny czas, by dać wyraz jedności Kościoła w Polsce. Obecność w tym dniu na poznańskim stadionie osób świeckich zatroskanych na co dzień o Boże oblicze Kościoła w Polsce będzie wyrazem Waszej jedności, a dla innych świadectwem wiary”.

Księża chcący koncelebrować mszę św. będą siedzieć w sektorze dla nich przeznaczonym .

Księży prosimy o osobisty zapis na http://stadion2016.pl/kaplani/

Program spotkania w Poznaniu: „Gdzie chrzest, tam nadzieja”

10.50 -  świętowanie na stadionie – czas radości i nabożeństwa

14.00 – Eucharystia z sakramentem chrztu świętego dorosłych.

19.00 – Musical „Jesus Christ Superstar”.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu:

25 zł - przejazd autokarem, Skierniewice, Łowicz, Kutno ( godz. wyjazdu do ustalenia z organizatorem)

20 zł - wejściówki na całe spotkanie

15 zł  - za szalik . Szaliki opłacone będą do odbioru w wyznaczonym miejscu na stadionie. Nie będzie sprzedaży szalików DK na stadionie.

Dzieci do lat 2 nie potrzebują wejściówek. Mogą być również dzieci w wózkach.

Organizatorzy przewidują też miejsca parkingowe, dlatego prosimy o  podanie liczby  samochodów .

Zapisy prosimy kierować  : Andrzej Kasia Kucharscy  661 037 062      e-mail andyk67@wp.pl  po godz. 16.00  zgłoszenia do 29.lutego