PAŹ

II Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne

Warsztaty poprowadzi nieoceniony Paweł Bębenek polski śpiewak, kompozytor, dyrygent.

II Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne Diecezji Łowickiej, które odbędą się w dniach 23-25.10.2015 w Skierniewicach.

W imieniu własnym i organizatorów - chóru parafialnego AMABILE z kościoła Św. Jakuba w Skierniewicach, uprzejmie zapraszam na II Warsztaty Liturgiczno-Muzyczne

W ubiegłym roku uczestniczyliśmy w pierwszych diecezjalnych warsztatach w Kutnie (Woźniakowie) i wspólnie z Agnieszką Jurczak (organizatorką ubiegłorocznych warsztatów), postanowiliśmy powtórzyć je także w tym roku, ale dla urozmaicenia - w Skierniewicach.

Ksiądz Ordynariusz Biskup Andrzej Franciszek Dziuba - tak jak rok temu - objął warsztaty swoim patronatem, więc śmiało możemy mówić, że będzie to wydarzenie diecezjalne:)

Warsztaty poprowadzi nieoceniony Paweł Bębenek  polski śpiewak, kompozytor, dyrygent, związany ze środowiskiem muzycznym przy krakowskim klasztorze Ojców Dominikanów.

Gościny warsztatom udzieli Miejski Ośrodek Kultury i Kościół Św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach.

Wzorem ubiegłorocznych warsztatów, do udziału w nich zapraszamy chórzystów, schole, muzyków amatorów oraz wszystkie osoby, które lubią śpiewać i interesuje je śpiew sakralny.

Proszę - poczytajcie o ubiegłorocznych warsztatach na specjalnie przygotowanej stronce: https://skierniewicewarsztaty.wordpress.com
TUTAJ SĄ DO POSŁUCHANIA WYNIK UBIEGŁOROCZNEJ PRACY. POSŁUCHAJCIE:

W załączeniu przesyłam formularz zgłoszenia. Chętni proszeni są o uzupełnienie go i odesłanie mailem na warsztaty.skierniewice@o2.pl. To początek procedury rejestracyjnej:) Zależy nam, żeby na początku października - do 11.10.2015 - dysponować informacją o liczbie chętnych, ponieważ znacznie usprawni to organizację.

Osobiście zachęcam do udziału w warsztatach. To niesamowite doświadczenie a i wymierna korzyść dla każdej muzykalnej, wierzącej osoby.

Tak więc - dzwońcie, piszcie, informujcie innych. Do Skierniewic jest dobry dojazd. Przyjeżdżajcie:)
Proszę - prześlij tego maila do swoich muzykalnych znajomych:)
Do zobaczenia

Justyna Łukasik 505 109 556

Małgosia Najuch 604 213 473

p.s. Jeśli nie dysponujesz czasem w piątkowe popołudnie 23.10, zaplanuj udział w warsztatach w sobotę i niedzielę 24-25.10.2015! Warto!

p.s. W czasie warsztatów będzie można kupić śpiewnik autorstwa Pawła Bębenka w cenie 29.90zł http://www.esprit.com.pl/s/wyniki/autor/343/Pawel-Bebenek

Warto dopisać zamówienie na formularzu zgłoszenia:)